pints and crafts

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri elit

Get social:

Image Alt

O nás

Doprava-Croma

O nás

Firma CROMATOP s.r.o. zabezpečuje distribúciu piva, alko a nealko nápojov, cigariet a pochutín cez svoje pobočky, ktoré sa nachádzajú na strednom Považí a na severe východného Slovenska.

Filozofia spoločnosti je postavená na čo najbližšom kontakte so zákazníkom. Zabezpečujeme to pomocou obchodných zástupcov a hustou sieťou skladov. V každom sklade zabezpečujeme rozvoz a možnosť priameho nákupu. Taktiež sa zaoberáme montážou výčapných zariadení a postmixov, ku ktorým dodávame sirupy.

História

História spoločnosti sa začala písať v roku 1992 a to začatím veľkoobchodnej činnosti – distribúcia piva, alkoholických a nealkoholických nápojov na základe živnostenského oprávnenia Genda Róbert – CROMA.

V roku 1995 bola založená spoločnosť CROMA, s.r.o., ktorá vo veľkoobchodnej činnosti pokračovala a ďalej rozširovala ponúkaný sortiment o nové druhy piva, alkoholických a nealkoholických nápojov i tabakových výrobkov hlavne na základe požiadaviek odberateľov.

Veľká zmena pre spoločnosť CROMA, s.r.o. nastala v roku 2004 a to vstupom Pivovaru Topvar do spoločného podniku a vznikom spoločnosti CROMATOP s.r.o.. Táto spolupráca trvala do roku 2007, kedy Pivovar Topvar kúpila spoločnosť SAB Miller a ukončila vzájomnú spoluprácu vystúpením zo spoločného podniku Cromatop, s.r.o.. Názov a činnosť spoločnosti CROMATOP s.r.o. zostal aj po roku 2007 nezmenený.

Počas celého obdobia existencie spoločnosti sa rozširoval nielen sortiment, ale aj pobočky. Postupne sme otvorili sklady a predajne v rámci celého Slovenska:

2004
Sklad Trenčín
2005
Sklad Považská Bystrica
2009
Sklad Piešťany
2010
Sklad Martin
2012
Sklad Svidník
2013
Predajňa Dubnica nad Váhom
2013
Sklad Bardejov
2015
Sklad Humenné
2017
Sklad Košice
2019
Sklad Prešov
2021
Predajňa Nové Mesto nad Váhom
2021
Predajňa Košice
2021
Predajňa Trenčín
2022
Predajňa Púchov
2022
Predajňa Stropkov
2022
Predajňa Šaľa